Пиво і чоловіче здоров`я: кілька слів про вплив

Багато сучасні чоловіки дуже люблять пиво і вживають його щодня, вважаючи, що даний напій безпечний для їх здоров`я. Однак це зовсім не так. І хоча пиво містить, здавалося б, мінімальний відсоток алкоголю і велика кількість необхідних для організму білків, вуглеводів, мінералів та інших речовин, величезна користь популярного бурштинового напою вельми сумнівна.

Що входить до складу будь-якого пива?

Цей ароматний слабоалкогольний напій, про який люди знали ще за кілька тисяч років до нашої ери, виготовляють з натурального зернової сировини: солоду, ячменю, жита, пшениці, хмелю, в деяких випадках - кукурудзи і рису.

Відео: ВПЛИВ АЛКОГОЛЮ НА ОРГАНІЗМ | Чому 90% Людей Уже Алкоголіки

До складу пива входять:

  • пиво для чоловіківетиловий спирт (в середньому міцність напою близько 5%)
  • дріжджі, що містять вітаміни групи В і РР, які посилюють енергетичні процеси і покращують роботу серця
  • кальцій і магній, які перешкоджають процесу утворення каменів в нирках і жовчному міхурі
  • калій, нормалізує в організмі водно-сольовий баланс
  • крохмалисті з`єднання, що допомагають поліпшити травний процес
  • антиоксиданти, які є прекрасною профілактикою розвитку серйозних захворювань
  • ефірні масла і захисні білки, які мають бактерицидну властивість
  • органічні кислоти (нікотинова, фолієва, пантотенова і інші), що поліпшують склад крові, обмін речовин, надають сечогінну дію.

Відео: Як Пиво впливає на здатність до дітородіння.

При цьому всі корисні речовини в більшій мірі зберігаються тільки в нефільтроване пиво, оскільки його виготовлення має на увазі виключення процесу пастеризації - нагрівання для збільшення тривалості зберігання продукту. Здавалося б, користь "рідкого хліба" очевидна. Але насправді все не так просто, як здається на перший погляд. На жаль, існує й інша сторона медалі.

Вплив пива на чоловічий організм

  1. Сьогодні більшість лікарів вважає, що пиво негативно впливає на здоров`я чоловіків, в тому числі і репродуктивну функцію. Причому безалкогольне пиво не менш небезпечно.
  2. Пов`язано це з тим, що в пінному напої міститься велика кількість фітогормонів, подібних за дією з жіночими естрогенами, і особливо багато їх в темних сортах. Крім цього, впливає на чоловіче здоров`я і сам алкоголь, хоча зміст його в пиві здається мінімальним: він знижує рухливість сперматозоїдів, а також зменшує їх кількість в спермі.
  3. пиво і безпліддяЧасте вживання великих обсягів бурштинового напою призводить до придушення вироблення чоловічого гормону - тестостерону, а це завдає сильного удару по чоловічої потенції і якості сперми. Відповідно до проведених досліджень, кожен затятий любитель пива в середньому на 30% скорочує свій шанс стати батьком.
  4. Слідом за змінами, що відбуваються в ендокринній системі, у чоловіків, які часто вживають пиво, не в кращу сторону змінюється і зовнішній вигляд: фітоестрогени сприяють відкладанню жиру в області сідниць, стегон, живота і грудей, змінюючи обриси чоловічого типу фігури на жіночий. А якщо врахувати, що пиво посилює апетит, то любителі напою нерідко страждають і ожирінням, в результаті якого може робота серцево-судинної системи, з`являється варикозне розширення вен, гіпертонія, а іноді і імпотенція.
  5. Крім того, через високий вміст вуглеводів в поєднанні зі спиртом, негативно позначається пиво і на діяльності підшлункової залози. При регулярному вживанні згодом може сформуватися цукровий діабет другого типу, панкреатит та інші серйозні захворювання, які також позначаються на чоловічої фертильності.
  6. Не можна забувати і про те, що крім усього іншого, в пиві міститься велика кількість одержуваних в процесі бродіння токсичних речовин, або "сивушних масел", І з`єднань, схожих за своєю дією з наркотичними. Ці речовини надають несприятливу дію на різні органи і системи організму і нерідко викликають звикання, або "пивний алкоголізм".

Пити можна відмовитися?

Все перераховане, звичайно ж, не означає, що всім чоловікам слід назавжди відмовитися від пива. Вчені довели, що помірний прийом пінного напою невисокою фортеці (не більше 2,5 літрів на тиждень) не робить істотного впливу на чоловіче здоров`я.

Однак технологія виробництва сучасного пива далека від досконалості, і нерідко для його виготовлення використовуються зовсім не корисно чоловічому організму речовини. Тому щоб не випробовувати долю, порадьте своїм другим половинкам знизити обсяг споживання улюбленого бурштинового напою. А краще повністю виключити його зі свого раціону - по крайней мере, під час планування малюка.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Пиво і чоловіче здоров`я: кілька слів про вплив