Віскі з содовою (покроковий рецепт з фото)

Відео: Як правильно пити віскі. САМЕ ДОКЛАДНИЙ ВІДЕО (2017)

Віскі з содовою (покроковий рецепт з фото)

Манера розбавляти міцний алкоголь прийшла з США, не можу сказати, що в захваті від цієї традиції, але тим не менше ... Перш за все, віскі з содовою - це коктейль, який можна готувати як з льодом, наприклад, в спеку, так і без оного.

Поширена думка, що газована вода і є содова - помилково! Содова - це вода, яку теж можна готувати як на основі води з газом, так і без газу. Я готую без газу, так як в процесі реакції соди з лимонною кислотою його виділяється в надлишку.

Таким чином, коктейль представляє собою суміш содової і американського сорту віскі. Як відомо, американські сорти віскі відрізняються своєрідним смаком, а я віддаю перевагу Ірландський скотч, а тому і приготую коктейль на основі свого улюбленого напою.

І ще! Якщо будете готувати коктейль з льодом, боронь вас Боже класти лід у віскі! Послідовність буде така: лід, віскі, трохи содової - і ніяк інакше!

Як приготувати рецепт віскі з содовою:

Відео: Віскі з колою - рецепт і пропорції коктейлю



1) Отже, приготуємо содову. Для цього візьмемо звичайну питну соду і лимонну кислоту. Висипати все в стакан.1) Отже, приготуємо содову. Для цього візьмемо звичайну питну соду і лимонну кислоту. Висипати все в стакан.

2) Влити 220 мл води, і піде реакція.2) Влити 220 мл води, і піде реакція.

Відео: Віскі сауер - рецепт коктейлю Їмо ТВ

3) Коли піна осяде, содова готова, ось так просто! Содову можна і купити в магазині, але іноді це краще зробити самим. 3) Коли піна осяде, содова готова, ось так просто! Содову можна і купити в магазині, але іноді це краще зробити самим.

4) Тепер виберіть сорт улюбленого віскі, в урочистих випадках я волію 4) Тепер виберіть сорт улюбленого віскі, в урочистих випадках я волію "Гленлівет" 12-річної витримки, а так і "100 трубачів" підійде. Безперечно, односолодовий віскі краще, ніж суміші, але це теж справа смаку. Насипте в келих лід, влийте 50 мл віскі і 30 мл содової. І ось запах вересу полів досяг мого нюху, і можна зробити ковток! Перший ковток - він найсмачніший, затримайте віскі в роті і не поспішайте ковтати, що б ви в повній мірі могли відчути смак добірної пшениці і польових трав! Готуйте віскі з содовою і насолоджуйтеся смаком.

Вода 220 мл, віскі 50 мл, сода 1 ч. Ложка, кислота лимонна 0.33 год. Ложки, лід за смаком.

Інгредієнти для рецепта "віскі з содовою":



Вода 220 мл, віскі 50 мл, сода 1 ч. Ложка, кислота лимонна 0.33 год. Ложки, лід за смаком.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Віскі з содовою (покроковий рецепт з фото)