Чи потрібна дорослим гарна постава

Якщо зважити всі "за" і "проти", То виходить потрібна. Постава і здоров`я людини безпосередньо впливають один на одного.

Відео: Заряд бадьорості. Випуск 56. Йога. Комплекс для дорослих і дітей для красивої постави





Радісні емоції, добре самопочуття, бажання виглядати "на всі сто" позитивно впливають на поставу, людина розправляє плечі, випрямляє спину. А якщо спіткало погане самопочуття, пригнічений стан, депресія, втома - постава псується.

При повторенні провокуючих чинників в поставі закріплюються незворотні порушення, що в подальшому призводить до різних захворювань хребта і внутрішніх органів. Красива постава надає людині впевненості, підвищує його самооцінку і сприйняття в очах оточуючих. Погодьтеся, це важливо для досягнення успіху.

Красива постава також асоціюється з хорошим здоров`ям, а в нашій країні здавна вважається, що "в здоровому тілі здоровий дух". З цієї точки зору здоровий працівник краще (перспективнішою), ніж хворий. У наш час кожен прагне підтримувати своє здоров`я, підвищуючи фізичну активність і працюючи над поліпшенням постави.

Відео: Мотивація-Дія-Здоров`я: Красива постава

Особливо це актуально для людей з сидячою роботою, яким знайомі болі в плечах і спині через нерухомого сидіння на місці по кілька годин. Щоб запобігти порушенням постави і полегшити біль від статичної напруги, можна використовувати гімнастику не сходячи зі стільця, тобто не залишаючи робочого місця.

1. Сісти спиною до столу, спертися на нього руками і піднятися, виносячи таз вперед. Затримати положення на 10 секунд і повторити вправу 5 разів.

Відео: ИДЕАЛЬНАЯ ПОСТАВА | Вправи для спини і гарної постави

2. Розвести руки в сторони і зігнути їх в ліктях, енергійно відвести лікті назад. Повторити 10 разів.

3. Руки зігнути в ліктях, кисті на потилицю. Поворот тулуба вправо-вліво, по 5 разів на кожну сторону.

Відео: Катерина Майорова. Красива постава.

4. Руки в сторони на висоті плечей, долоні вгору. Звести лопатки, потім підняти руки над головою, затримати на 10 секунд. Повторити 5 разів.

5. Руки зігнуті в ліктях, пальці торкаються плечей, лікті описують кола назад. Повторити 10 разів.

6. Зімкнути розсунуті пальці рук кінчиками один з одним. З силою, не зрушуючи кінчиків пальців, здавити руки. Потім кисті розслабити, імітувати гру на піаніно. Далі кілька секунд струшувати руки так, як ніби хочете скинути з них крапельки води. Повторіть 10-20 разів.

Можна робити ці вправи 1-2 рази на день. Заняття спортом і фізичні вправи допоможуть зберегти правильну поставу, зміцнять м`язовий корсет, необхідний нам для підтримки хребта в здоровому стані. Зі спортивних занять для хребта особливо гарні плавання, ходьба на лижах і піші прогулянки по пересіченій місцевості. Не обов`язково прагнути до спортивних досягнень, головне - займатися регулярно.

Орфографія і синтаксис першоджерела при передруку збережені.
Стаття надана сайтом журналу "сайт "Відмінне Здоров`я!""



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Чи потрібна дорослим гарна постава