Слуцька про хабенський: "ми познайомилися з смс-переписці"

Слуцька про Хабенський:

У пресі довгий час публікувалися скандальні статті про можливий роман двох російських зірок: актора Костянтина Хабенського і фігуристки Ірини Слуцької. Пару часто бачили разом, як вони гуляли вулицями або сиділи в ресторані, мало того, на телепроекті "Зірки на льоду" Слуцька досить часто спілкувалася з кіноактором, що ще більше привертало увагу таблоїдів. Але ось днями відома спортсменка-фігуристка дала інтерв`ю друкованому виданню "Караван історій", В якому, нарешті, розповіла всю правду про свої стосунки з Костянтином.

"Костя - просто чудова людина! - зізнається Ірина. - З ним дуже приємно спілкуватися, тому я зовсім не дивуюся, чому преса так старалася приписати нам роман! Єдиний неприємний момент у всьому цьому - це відношення моїх рідних і близьких до таких "витівок" жовтої преси. А ось родина Кості напевно вже звикла до такого і не реагує настільки болісно, коли читає про "романі Слуцької і Хабенського".

Також Ірина розповіла про те, як познайомилася з актором: "Ще 8 років тому, коли я завоювала бронзу в Турині на Олімпійських Іграх, Костя надіслав мені першу смс - з поздоровленням. Так і зав`язався наш "роман"".



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Слуцька про хабенський: "ми познайомилися з смс-переписці"