Миша-крихітка від фотографа марка бріджера

Руда польова мишка, спритно балансує між двома колосками дозрілої пшениці, привернула увагу фотографа-любителя з Великобританії Марка Бріджера (Mark Bridger). Ці чудові знімки мишки-акробата зроблені недалеко від Ліверпуля (Liverpool).

Миша-крихітка від фотографа Марка Бріджера





Фото: Mark Bridger / Liverpool

За словами фотографа, крихітний гризун був змушений розтягнутися в шпагаті, щоб хоч якось утримати рівновагу, ніж нагадав знаменитий трюк Жан-Клода Ван Дамма.

Незабаром до мишеняти приєднався його товариш, і вони влаштували справжні змагання, під час яких вони встигали насолодитися поїданням стиглих зерен. - Руді малятка бігали по стеблах вгору і вниз - я ледве встигав відобразити їх на свою камеру, - згадує Марк.

Миша-крихітка від фотографа Марка Бріджера

- Дивлячись на знімки, створюється враження, що гризуни позували мені, але насправді вони займалися тим, чим займаються завжди. Мені тільки й залишалося, що уважно стежити за їх рухом і вчасно натискати на кнопку спуску затвора.

Миші-малятка (лат. Micromys minutus) Є відмінними верхолазами, які для подолання висоти використовують не тільки свої чіпкі лапки, а й довгі хвости. Ці маленькі мишки вважаються не тільки самими дрібними гризунами в світі, але і одними з найбільш дрібних ссавців на Землі. У цьому вони можуть позмагатися лише з землерийки.

Миша-крихітка від фотографа Марка Бріджера

Харчуються миші-малятка різними насінням, комахами і плодами. Найчастіше вони зустрічаються в полях, де ростуть зернові культури. А важать ці європейські мешканці всього близько 4 грам! На відміну від інших гризунів миші-малятка вважають за краще вести денний спосіб життя.

Миша-крихітка від фотографа Марка Бріджера

- Ці верткі верхолази вразили мене своєю швидкістю та гімнастичними здібностями. Особливо мене вразив їх чіпкий хвіст, за допомогою якого вони балансували між хитними колоссям! - зазначив Марк Бріджер.

Миша-крихітка від фотографа Марка Бріджера

Варто відзначити, що ці дві миші-малятка є частиною програми по розведенню в неволі рідкісних і зникаючих видів. Якщо все буде добре, як відзначають фахівці, то незабаром мишенята будуть випущені на волю, де зможуть продовжити свій рід.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Миша-крихітка від фотографа марка бріджера