Біоревіталізація гіалуроновою кислотою. Фото до і після. Відгуки

Біоревіталізація гіалуроновою кислотоюБіоревіталізація або процедура природного омолодження - це одна із сучасних новинок в області косметології, яка доводить, що процеси старіння шкіри можна уповільнити. Її дія полягає в тому, щоб змусити організм виробляти еластин і колаген, які роблять шкіру рівною і пружною. А так як це природний процес, то і результат від нього зберігається тривалий час.

Що таке біоревіталізація

Дана процедура ділиться на два види: лазерну і ін`єкційну.

лазерна біоревіталізація має на увазі нанесення на шкіру спеціального гелю, до складу якого входить гіалуронова кислота, а потім вплив на неї лазером. Завдяки цьому на обличчі не залишається слідів від процедури і максимальний ефект досягається приблизно на 7-му сеансі. Перерва між кожним з них повинен бути не менше тижня і після закінчення процедур досить один раз на місяць робити биоревитализацию для того щоб шкіра завжди виглядала бездоганно, а результату процедури зберігався.

ін`єкційна біоревіталізація має на увазі введення за допомогою інжектора або шприца гиалурона кислоти в проблемні зони. Отже, кількість уколів залежить від віку жінки і стану її шкіри. Одна така процедура триватиме трохи більше півгодини і після неї на місцях уколів залишаються папули, які через кілька днів розсмоктуються. Приблизно через 3-4 тижні таких ін`єкцій можна досягти максимально ефекту і після цього раз на півроку потрібно повторювати курс ін`єкцій для збереження результату.

Звичайно, сьогодні існують і крему для обличчя з гіалуроновою кислотою, проте вони походять для щоденного догляду і не дають такий швидкий і помітний ефект.

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою. плюси

  • Вона безпечна, нешкідлива і не викликає алергічних реакцій. Це можливо завдяки використанню гіалуронової кислоти, яка повністю сумісна з організмом людини;
  • Її можна використовувати на кожній ділянці шкіри, незалежно від його місця розташування;
  • Ефективність процедури зберігається надовго в порівнянні з іншими засобами;
  • Зовнішній вигляд шкіри значно поліпшується. На ній розгладжуються зморшки, вона залишається підтягнутою і пружною;
  • Результат очевидний після декількох процедур, тому не потрібно буде турбуватися про те, що ви просто витратите час і кошти;
  • Це один з найшвидших способів поліпшити зовнішній вигляд шкіри;
  • Підходить як чоловікам, так і жінкам.

ревіталізація гіалуроновою кислотою

біоревіталізація необхідна у випадках, коли шкіра зневоднена, на ній є небажана пігментація, купероз або вона має хворобливий вигляд. Також вона корисна при природних вікові зміни шкіри. Біревіталізація гарантує:

  • звуження пор
  • підтяжку шкіри-
  • розгладження морщін-
  • усунення рубцов-
  • еластичну шкіру-
  • Збереження тривалого ефекту.

Але варто враховувати, що як і багато інших косметичні процедури біоревіталізація має певні протипоказання.

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою. Протипоказання

  1. Локальні і місцеві запалення;
  2. Індивідуальна непереносимість основного компонента - гіалуронової кислоти;
  3. Шкірні захворювання;
  4. Вагітність і період лактації;
  5. Різні інфекційні захворювання в гострій формі;
  6. гіпертонія;
  7. Прийом антибіотиків;
  8. Погана згортання крові;
  9. Загострення хронічних захворювань;
  10. Схильність організму до утворення келоїдних рубців;
  11. Аутоімунні та онкологічні захворювання.

Хоча перелік досить значний, насправді багато з цих протипоказань зустрічаються рідко, а інші лише тимчасові. Тому не варто турбуватися про те, що перелік протипоказань такий довгий.

Також необхідно знати, що після самої процедури протягом перших кількох днів потрібно буде використовувати спеціальні косметичні засоби по догляду за шкірою і протягом 14-ти днів не можна відвідувати сауну і займатися спортом. Рекомендований вік для биоревитализации від 25-ти років.

Біоревіталізація - фото ДО і ПІСЛЯ курсу процедур

Для початку, подивіться як виглядає шкіра відразу після проведення процедури:

bioreeev

Як бачите, залишаються дрібні червонуваті пухирці які протягом 5 днів поступово розсмоктуються.

А ось які результати отримують після цілого курсу:

ревіталізація гіалуроновою кислотою

ревіталізація гіалуроновою кислотою

ревіталізація гіалуроновою кислотою

ревіталізація гіалуроновою кислотою

ревіталізація гіалуроновою кислотою

ревіталізація гіалуроновою кислотою

Відгуки про ревіталізації гіалуроновою кислотою

В інтернеті багато відгуків від жінок, які вже проходили через процедури біоревіталізації гіалуроновою кислотою. Ось деякі з них:
---------------------------------;

Наталя

Взагалі-то фахівці говорять, що після першої процедури чекати результату зарано, але я побачила ефект вже на другий день. Мімічні зморшки на лобі розглядалися, також і носогубні складки. Треба сказати що мені 28 років і шкіра поки ще досить пружна. Проте мені сподобався результат, може бути через рік процедуру повторю.

Марина

Процедура проходить наступним чином: на обличчя наноситься знеболююча мазь, накривається плівкою, через хвилин 40-60 фахівець обколювати. Я була у трьох різних косметологів. Подобалося, коли обколюють дрібно, близько до очках, щоб розгладити зморшки в куточках очей - біоревіталізація непогано з цим справляється.

Юлія

Я робила, поки тільки 1 процедуру, порадила подружка тому вона таке робила і мені нарадила, мені сподобалося) укольчики звичайно не зовсім приємно, але краса вимагає жертв, шкіра зволожити однозначно і зовнішній вигляд покращився, сподіваюся після курсу процедур буду красуня!

Цікаве відео про те як роблять биоревитализацию гіалуроновою кислотою:

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою краще застосувати після 35 років так як дана процедура більше призначена для сильно зів`ялої шкіри. А якщо у вас тільки з`явилися кілька дрібних зморшок, то з ними прекрасно впорається хімічний пілінг.

Ще про процедурах для омолодження шкіри:

  • Мигдальний пілінг. Все що потрібно знати. Відгуки та фото
  • Мезоніті або тредліфтінг. Нові технології на службі краси
  • Пілінг Джесснера. Як роблять. Відгуки. фото
  • Жовтий пілінг. Плюси і мінуси. Відгуки


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Біоревіталізація гіалуроновою кислотою. Фото до і після. Відгуки