Дитинча панголіни виходжують люди

Можливо цей малюк панголіни не саме миле створіння: у нього не такі великі очі, немає м`якою та пухнастою вовни, навпаки, він покритий лускою, у нього величезні кігті і довгий липкий язик. Але це зовсім не означає, що його не можна любити.

Дитинча панголіни виходжують люди

Це маленька тварина зворушило серця багатьох людей, які побачили його фотографії в Інтернеті. Цей панголин-сирота здобув перемогу над своєю прийомною матір`ю і, безсумнівно, своєю милою зовнішністю завоював цілу армію шанувальників.

Панголіни, або Ящери, або лускаті мурашкоїд (Pholidota) відносяться до плацентарних ссавців. Їх назва походить від малайського "pengguling", Що перекладається як "згортається в кулю". Ці незвичайні і рідкісні тварини живуть в Африці і відносяться до зникаючих видів.

Дитинча панголіни виходжують люди



Це маленька істота знаходиться під опікою Марія Дикманн (Maria Diekmann), яка спочатку доглядала за його матір`ю Роксі, яку знайшли на чорному ринку. У Роксі народився малюк, коли вона перебувала в намібійської Центрі порятунку диких тварин, в якому працює 48-річна жінка.

Дитинча панголіни виходжують люди

Вона годує його молоком, йогуртом і мурахами. Також вона дозволяє маляті кататися на своїй голові, оскільки в дикій природі панголіни завжди сидять на спинах своїх матерів. Га-жа Дикманн керує групою, що займається збереженням диких зникаючих видів тварин (Endangered Species Trust (REST)).

Дитинча панголіни виходжують люди

- Мати малюка Роксі була диким тваринам, якого спіймали для продажу на чорному ринку, - розповідає жінка. - Нам довелося вилучити її та помістити в нашому центрі, щоб в подальшому (після обстеження) випустити її назад в дику природу.

Дитинча панголіни виходжують люди

- Однак через чотири дні Роксі, піднявшись до мене на коліна, народила дитинча. Вона була прекрасною матір`ю, але в закінченні трьох місяців Роксі стала проситися назовні. Мені довелося випустити її, - каже Марія. Перший час вона завжди поверталася назад до свого малюка, але одного разу вона не повернулася, і дитинча залишився один.

Дитинча панголіни виходжують люди

Жінка стала піклуватися про дитинча та провела чимало безсонних ночей. - Нам вдалося підібрати малюкові правильне харчування. Він із задоволенням їв йогурт, спеціальну молочну суміш, а потім потроху ми стали вводити в його раціон мурах.

- Його улюблене місце - це моя голова! Він із задоволенням підіймається туди, тому мені доводиться носити цей капелюх з полями, - ділиться Марія. - На фотографіях, які я зробила своїм iPhone, видно як він сидить на моїй голові, висунувши назовні свій довжелезний і липкий мову, що бере свій початок глибоко в животі (з області таза). Така мова дозволяє ящера спритно добиратися до їх улюблених ласощів - термітів і мурах.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Дитинча панголіни виходжують люди