Пора перестати залежати від настрою і взятися за справу

Відео: Як концентруватися на собі? Чужа думка. Як не залежати від думки оточуючих? Що подумають?





Додамо трохи мотивації в будні. Настрій - поганий помічник, коли потрібно зробити щось корисне. наприклад:

  • Ви хочете написати книгу і обіцяєте, що будете робити це щоранку. Коли настає час X, вам хочеться відвідати всі свої улюблені сайти. І ось вам вже не хочеться писати. Отже, ви відклали написання книги на потім.
  • Ви говорите, що сьогодні точно підете тренуватися, але коли підходить час, ви раптово відчуваєте втому. Таким чином, ви поклали його аж, що задумали, і сказали, що зробите це завтра.
  • Ви складаєте для себе план харчування, але в другій половині дня дозволяєте собі чимось перекусити: чіпсами або печеньки. А для овочів настрою немає. Воно чомусь завжди з`являється при вигляді смаженої, солоної, жирної і солодкої їжі.

Вирішуючи настрою диктувати нам умови, ми затягуємо виконання справ, припиняємо тренування, стаємо розсіяними, неважливо харчуємося і піддаємося поганим звичкам. Прокрастинація, укупі з самоосуд, стають вашими "заклятими друзями".

Відео: Як не залежати від думки оточуючих? Притча!

Пора перестати залежати від настрою і взятися за справу

Де ж вихід? Застосуйте розумний підхід: робіть так, щоб в кінці кожної справи отримувати те, що хотіли б, або те, що буде корисно іншим. Заздалегідь налаштуйтеся на роботу і не піддавайтеся настрою.

Відео: УВЕРЕННОСТЬ В СЕБЕ | ЯК НЕ залежати від ЧУЖОГО ДУМКИ | МОЇ принижень

Коли приходить час для виконання завдання, не кажіть: "Я не хочу", Замість цього скажіть наступні слова:

  1. Це мій план, я повинен виконати його.
  2. Раз вже почав, я буду радий закінчити цю справу. Все, що потрібно - зробити перший крок.
  3. Мені не треба приймати рішення, обмірковувати. Все вже вирішено.
  4. Це благодійний акт для мене. Акт любові до себе.
  5. Я роблю це для інших, щоб подати їм приклад і зробити світ кращим.
  6. Облишмо вестися на пастки ледачого мозку.
  7. Час настав, зробимо це як профі.

Кращі письменники, класні спортсмени і щасливі підприємці роблять свою роботу або тренуються не з волі настрою, а тому, що це їм до душі. Кожен день вони виконують свою роботу. Ось так і ми повинні підійти до справи: відкрити свій план роботи і з тієї ж хвилини приступити до виконання.

Ви виконаєте тонну справ, зробите багато дивовижних речей, будете суперподтянутим, станете накоченим як бодібілдер. Один "чарівний стусан" - і ваші звички зміняться в кращу сторону.

Відео: Як перестати залежати від думки оточуючих?



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Пора перестати залежати від настрою і взятися за справу