Ангорский хом`як врятує від стресу і розтягувань м`язів

`Ангорский
Вирішили ми з чоловіком жити окремо від батьків, зняли квартиру, переїхали. І тут я зрозуміла, наскільки мені нудно і самотньо, коли чоловік на місяць їде на збори (він - спортсмен). Думали довго, кого ж придбати, щоб було і в радість, і без особливого клопоту. Прийшли в магазин. Найбільше сподобалися хом`яки - веселі, спритні!
В акваріумі сиділо їх штук п`ятнадцять. Мені запропонували самостійно вибрати будь-кого. Однак, коли я запустила руку всередину, хом`ячки розбіглися в різні боки. І тільки один залишився на місці - мружився, дивився на мене і чомусь хрустів. Ось його-то ми і купили.
І тепер наш ангорський пухнастий хом`ячок на прізвисько Отелло не дає нудьгувати, а іноді навіть лікує мене. Поясню, як це відбувається. Його шерсть я постійно вичісувати. Звичайно, із зібраної шерсті не прив`яжеш шкарпетки, але маленький браслетик я змайструвала. Шерсть хом`ячка, як овеча або собача, вважається лікувальною - ось вона-то і виручає мене щоразу, коли трапляється розтягнення м`язів правої руки. Одягнеш браслетик від Отелло - і через день болю як не бувало!
А ще я дізналася, що хом`ячок здатний допомогти людині зняти стрес, знизити тиск, нормалізувати пульс - достатньо протягом декількох хвилин гладити тварину по шерстці.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Ангорский хом`як врятує від стресу і розтягувань м`язів