Полюбити, так боксера!

Полюбити, так боксера!

"Кохання собаки - це дорогоцінний дар, Котрий накладає на того, хто його приймає, зобов`язання НЕ менші, ніж людська дружба"

З чого все почалося? А з того, що я побачила собаку породи боксер і закохалася з першого погляду - раз і назавжди. Це визначило мою майбутню долю, яка з цього моменту стала тісно пов`язана з цією чудовою породою. Зараз ми з моїм чоловіком Євгеном професійно займаємося розведенням собак. Наш розплідник німецьких боксерів "Борок&# 39-ко" існує з 1998 року, в цьому році йому виповнюється 11 років. У нас росте вже п`яте покоління виставкових собак високого екстер`єрного рівня. Ми успішно виступаємо на російських і зарубіжних виставках. Боксери товариські за своєю природою, вони люблять дітей, кішок і навіть маленьких собак. Так у нас з`явився ще один повноцінний член сім`ї - чарівний грифон Люся. Вона прекрасно себе почуває в нашій веселій компанії. Незважаючи на маленький зріст, вона ставить себе дуже високо, і повадки у неї, як у справжнього боксера.

П`ять кілометрів радості



В цілому про породу можна сказати, що це веселі, грайливі, цікаві і вкрай розумні собаки. Вони вміють радіти і ображатися, а якщо боксер за характером щеня, то він таким до старості і залишиться. Але не варто забувати, що в першу чергу це службова собака, яка потребує серйозного ставлення і дресирування. Любов собаки - це дорогоцінний дар, який накладає на того, хто його приймає, зобов`язання не менші, ніж людська дружба.

Коли ти викладаєшся для своїх собак по повній, то і отримуєш від них максимум щастя.

Перебуваючи поруч з боксером, неможливо не відчути його ставлення до тебе: боксер ніколи не приховує своїх почуттів і завжди відповідає взаємністю. Я дуже люблю своїх собак і бачу в їхніх очах таку ж сильну і щиру любов. боксер - активна і енергійна собака. Це спортсмен, який вимагає великих фізичних навантажень. Тому зі своїми собаками я кожен день проходжу по п`ять кілометрів. В такому прекрасному суспільстві прогулянки доставляють масу задоволення. А так як ми живемо в Сестрорецьку, поруч з Фінською затокою, прогулянки завжди проходять цікаво і різноманітно: пробіжки по піску, всілякі пляжні ігри, водні процедури і багато іншого. Собаки завжди віддаються таким прогулянкам повністю і після них сплять без задніх лап.

Боксери завжди в формі

Я з трепетом ставлюся до здоров`я своїх собак, тому пильно стежу за ним. Для підтримки гарної форми собакам великих порід потрібно багато рухатися, а це в поєднанні з чималою вагою збільшує навантаження на їх суглоби. Раціон Pedigree допомагає зберегти здоров`я суглобів моїм собакам. Тому вони легко рухаються і довго не втомлюються (дев`ятирічний Кензо тому відмінне підтвердження).

Варто також відзначити, що травна система у великих собак набагато чутливіші, ніж у інших порід, тому такі собаки потребують спеціального підходу до харчування. Правильний баланс поживних речовин Pedigree для великих собак забезпечує їм відмінне травлення, а відмінне травлення - запорука здоров`я собаки!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Полюбити, так боксера!