Сваримося правильно, або не будете робити мені боляче, панове

Часом ми сваримося, робимо один одному боляче, часом - дуже боляче, а потім сильно про це шкодуємо. Коримо себе, що не змогли стриматися, і даємо обіцянку, що це в останній раз. Але потім проходить час, все забувається, і ось знову ми зриваємося, а потім знову шкодуємо.

Як вийти з цього замкнутого кола? Я не збираюся закликати вас не сваритися. Сваряться все, навіть найщасливіші пари. На мій погляд, сварка - це цілком нормальне явище. Головне, щоб сварка приносила хоч якусь користь і не залишала після себе шрами образ і непорозуміння. А для цього сваритися потрібно правильно. Загалом, вміти треба сваритися. А скоріше навіть не сваритися, а вчасно вирішувати сімейні проблеми і життєві труднощі, не робити вигляд, що їх не існує, а вчитися промовляти і обговорювати їх відкрито.

Але давайте по порядку.

перше, що необхідно для того, щоб не накопичувався негатив і надмірні негативні емоції, це навчитися вчасно промовляти те, що вас турбує.

Свого часу ми з чоловіком самі пройшли цей урок. І що вже приховувати, особливо ця звичка була сильно розвинена у мене. Тоді я думала, що роблю "як краще". Мовчу, намагаюся "проковтнути" те, що не подобається, але в будь-якому випадку рано чи пізно невдоволення знаходило вихід.

Зараз мені складно навіть згадати, що слід було після місяця-двох ось такого "ангельського" терпіння, так як рік за роком ми з чоловіком освоювали новий навик. І полягає він у тому, щоб вчасно промовляти те, що нас не влаштовує. І не просто проговорювати у вигляді критики і невдоволення, а говорити конструктивно, озвучуючи своє рішення і бачення проблеми.

Наприклад, чоловік затримується і не попередив про це заздалегідь. Що робить жінка? Звичайно, турбується. Але багато чоловіків вважають, що це бажання контролю. Тому марно кричати і ображатися на чоловіка після того, як він прийшов пізніше звичайного і не попередив про це. Як би ви не переживали, потрібно знайти в собі сили і проговорити по можливості спокійно дану ситуацію. Але ні в якому разі не мовчати, вдаючи, що вам все одно, при цьому незадоволено підібгавши губки. І вже, звичайно, не кричати і не влаштовувати скандал з істерикою.

Поясніть коханому (краще на наступний день, коли ви вже остаточно заспокоїтеся), чому саме ви хочете, щоб він вас попереджав в подібних ситуаціях? Скажіть нормально, без крику і істерик про те, що ви переживали, що ви обдзвонили всі лікарні, що ви вже й не знали, що робити і що з ним сталося. Скажіть, що вам не потрібен звіт про те, де саме ваш чоловік, а просто ви хочете почути, що з ним все нормально, що він живий і здоровий, прийде пізніше, і не потрібно турбуватися.

Аргументуйте свою позицію, пояснюйте, чому вам важливо, щоб він вас попереджав. Коли чоловік зрозуміє, що це не просто ваша примха, коли він почує логічні доводи, ситуація поступово зміниться в кращу сторону.

Ця ситуація була приведена просто для наочного прикладу. Але так само і в будь-якому іншому випадку. Якщо щось не подобається, не робіть вигляд, що вас все влаштовує, і ви всім задоволені. Краще вчасно висловити свої претензії, але в нормальній, адекватній формі, ніж дочекатися того моменту, коли в душі все кипить і вирує і влаштувати грандіозний скандал з образами, звинуваченнями і образами, які потім доведеться проробляти жоден місяць.

другий навик, який допоможе уникнути надмірних образ і негативних виплеск емоцій, це навик не робити все самій. Так-так, саме навик "не робити все самій і в гордій самоті".

Цей пункт в чомусь перетинається з пунктом першим. Часто жінка думає, що чоловік розуміє її натяки про те, що для неї важливо, і про те, що вона хоче від нього (наприклад, щоб допоміг щось зробити вдома, або приділяв більше уваги і т.д.). Більшого помилки в сімейному житті складно знайти. Чоловіки не розуміють натяків! Зазвичай все зводиться приблизно до наступного: "Скажи конкретно, що ти хочеш". Але чомусь саме на цю пропозицію дівчини і жінки часто ображаються і відповідають: "Вже нічого!".

Ну і навіщо так ускладнювати собі життя? Часто адже після того, як чоловік нібито зрозумів натяк, але нічого не зробив, жінка починає все робити сама. Робить, робить, а всередині накопичується і накопичується образа і невдоволення. Через якийсь час вона все це вихлюпує на коханого.

Відео: Алла Пугачова - Чи не Робіть Мені Боляче Господа

Але ж цю сварку можна було уникнути, або, по крайней мере, перевести в конструктивне русло.

Якщо ви щось хочете від чоловіка, по-перше, говорите прямо, а по-друге, дочекайтеся, коли він зробить, але не робіть самі.

На це можна почути заперечення багатьох нещасних в сімейному житті жінок, що "мовляв, поки від нього дочекаєшся, простіше все самій зробити". Ця стаття просто не призначена для розгляду даного питання, рекомендую прочитати вам книгу "Про що мовчать щасливі жінки, або як змусити чоловіка злізти з дивана" або статтю Чи не вирішуйте за чоловіка, будьте Жінкою.

Третє. Відпочивайте. Час від часу бувайте на самоті і тиші. Так-так, ви не помилилися, саме відпочивайте, а не шукайте відмовок про те, що вам "колись присісти і перевести дух". Ніколи в це не повірю. Сама живу в цьому світі, у самій сім`я, робота, постійно вчуся, освоюю щось нове, займаюся спортом, спілкуюся з друзями і так далі, так далі, але прекрасно розумію, що завжди для відпочинку можна знайти 20-30 хвилин в день . Після роботи можна пройтися трохи пішки по тихих вуличках або дворах, якщо ви на машині, то залишити її на далекій стоянці і так само прогулятися до будинку. Якщо ви весь день провели на ногах, то відпочиньте біля під`їзду або за будинком, посидьте в найближчому парку на лавці, помилуйтеся хмарами і кронами дерев (до речі, і для шкіри шиї корисно), не заходьте відразу в квартиру, не несіть втому в свій будинок і не вихлюпують її на чоловіка.

Часом сварка може статися буквально на порожньому місці тільки через те, що людина сильно втомився і перевтомився. Коли ви втомлена, ваші сили закінчуються, енергії не вистачає, і то, на що ви в іншому стані просто б не звернули увагу, зараз може викликати у вас роздратування і гнів.

Приділіть цьому пункту особливу увагу. Адже часто ми настільки замотані, настільки не дозволяємо собі відпочинок і розслаблення, часом багатьох снідати почуття провини за те, що він відпочиває, а не відразу йде додому, що всі ці негативні емоції вихлюпуються на все тих же близьких і рідних.

Повірте, краще 20 хвилин прогулятися або посидіти в сквері біля будинку, ніж зірватися на порожньому місці, а потім усувати наслідки.

Четверте. Приміряйте мокасини свого партнера. Навчіться бути іншою людиною.

Відео: Алла Пугачова - Не робіть мені боляче, панове (Альбом 1995)

Насправді це зовсім не складно, а головне - цікаво і приносить величезні дивіденди у вигляді вашого сімейного щастя, взаємної довіри і справжньої насолоди своїм життям.

Для чого нам вчитися бути іншою людиною? - Щоб не поранити, не залишати шрами і величезні діри болю і образи в душі інших людей, а зокрема, в душі нашого самого близької людини, нашого партнера.

Навчитися цьому дуже просто. Найскладніше - перший раз, а потім все піде значно простіше. Спробуйте в момент, коли ви сваритеся, перед тим, як сказати щось неприємне вашому партнерові, зупинитися, набрати в груди побільше повітря, щоб погане слово не встиг вилетіти, і уявити, як ці самі слова, які ви тільки що хотіли вимовити, вимовляє вам ваш чоловік (дружина). Уявіть, що ви відчуєте, скажи він вам це?

Тепер постарайтеся побачити себе з боку. Уявіть, що ви все-таки не змогли стриматися і з вас так і сипле гнів і образа. Як це виглядає?

Наскільки привабливо ви виглядаєте, коли ругаетесь і кричите?

А після цього уявіть, що ось сварка закінчилася, ви помирилися, і як Ви самі себе будете після цього відчувати?

Відео: Алла Пугачова - Не робіть мені боляче Господа HD

А що буде відчувати ваша кохана людина?

Тільки побувавши в "шкурі" іншої людини, ми можемо хоч трохи зрозуміти і відчути те, що відчуває він (вона). Для мене це свого часу стало вирішальним моментом, коли я раптом відчула, що відчуває мій чоловік, коли я невдоволено висловлюю йому щось. Припустимо, він зробив кран, але при цьому вся підлога залитий водою, інструменти розкидані і всюди бардак і бруд. І ось така собі фурія-дружина замість того, щоб подякувати чоловіка й висловить захоплення тим, що він намагався, за власною ініціативою все зробив і так далі, і ось замість слів подяки чоловік чує: "Що ти накоїв? Бруд розвів, інструменти розкидав, вдома безлад! Ти що, не міг акуратніше все робити?"

Мені вистачило одного разу, коли я на кілька хвилин немов переселилася в тіло свого чоловіка і відчула, як хльостко і боляче б`ють мене мої ж власні слова. Я тоді немов вся стиснулася, в мені проносилися чиїсь думки: "Але я ж старався. Я хотів, як краще. Ну чому ти завжди і всім незадоволена і ніколи не похвалиш, ніколи не підтримаєш?"

Минуло вже багато років, але мені здається, що я ніколи не забуду тих відчуттів розгубленості і болю, якогось дикого самотності і загубленості.

Тому, прошу вас, будьте дуже обережні з тими словами, що випускаєте з себе в цей світ, по відношенню до інших людей. "Заживе рана, нанесена стрілою, знову піднімається ліс, вирубаний сокирою, але не гоїться рана, нанесена злим словом". Я не знаю, чиє це висловлювання, але мені воно подобається і часто допомагає вчасно зупинитися і не наговорити поганих речей іншим людям. Я просто уявляю, як може бути їм боляче і погано від того, що я можу сказати, і бажання говорити негативні речі відразу випаровується.






Головне, постарайтеся зрозуміти, чому ви так поводитеся по відношенню до партнера? Знайдіть причину своєї поведінки. Часто вона криється в дитинстві, коли ви ростете і вбирає поведінку своїх батьків. Я ввібрала поведінку своєї матері, яка ніколи і нікого не хвалила, як би він не старався. Вона не хвалила нас з сестрою, але найголовніше - вона ніколи не хвалила і не захоплювалася своїм чоловіком, нашим батьком. І ось перші кілька років мого сімейного життя я точно так же вела себе по відношенню до свого чоловіка, поки не стала опрацьовувати батьківські програми. Про опрацювання батьківських програм можете прочитати на сайті Сонячні руки в розділі про
стосунки чоловіка і жінки
.

Увага! Уникайте основної помилки - не беріться відразу за кілька пунктів одночасно. Нові звички потрібно виробляти поступово, заохочуючи себе навіть за найменший успіх. Сьогодні прогулялися після роботи або відпочили перед приходом улюбленого, вздремнув 20 хвилин, вже добре, вже молодець. Завтра подолали страх і спокійно розповіли партнеру те, що вас турбує і те, як ви хочете, щоб розвивалися ваші стосунки - ще краще, можна винагородити себе смачним чаєм і прогулянкою в улюблену млинцеву. А післязавтра перестали реагувати на дрібниці життя, стали більше посміхатися, частіше обіймати партнера, так ось воно і прийшло до вас, ваше довгоочікуване сімейне щастя!

Відео: Алла Пугачова - Відеоальбом "Не робіть мені боляче, панове" (1995 г.)

Так що пробуйте, дерзайте, у вас обов`язково все вийде.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Сваримося правильно, або не будете робити мені боляче, панове