Мілла йовович переходжує термін пологів

Відео: Вагітність Міли Йовович завадила зйомкам Обителі зла

Відео: Мілла Йовович



Мілла Йовович займалася хайкінга під час всієї вагітності. Фото: Instagram.com/millajovovich.

Актриса готова дати життя другій дитині в будь-який момент. В очікуванні немовляти кінозірка насолоджується останніми спокійними днинки



Актриса готова дати життя другій дитині в будь-який момент. В очікуванні немовляти кінозірка насолоджується останніми спокійними днинки.

Мілла Йовович готується з хвилини на хвилину стати мамою вдруге. Вчора актриса повідомила через свою сторінку в "Фейсбуці", що вона вже навіть переношує вагітність. "Привіт усім! Я офіційно перехажіваю на один день дату пологів. Це може статися в будь-який момент, тому сумки зібрані, ми готові і соватися від нетерпіння".

В очікуванні немовляти кінозірка насолоджується останніми спокійними днинки. Наприклад, в неділю, коли вона повинна була народити, Мілла ходила в ресторан з чоловіком, режисером Полом Андерсоном, і друзями. "Все ще ніяких ознак, що наш малюк збирається залишати животик, тому ми пішли в нашу улюблену лапшічную", - підписала зроблене близько Селфі Йовович. А днем раніше актриса займалася своїм обожнюваним хайкінга. Піші прогулянки по гірській місцевості - улюблений вид спорту Мілли, який допомагав їй підтримувати себе у формі і не набирати зайвих кілограмів протягом всієї вагітності.

"Я дійсно дуже пишаюся собою, що в цей раз не набрала ті ж 32 кілограми, як під час першої вагітності. Я повинна бути готова до зйомок фільму" Обитель зла 6: Остання глава "вже до серпня цього року. А паралельно буду доглядати за малюком ", - зізналася кінозірка.

Нагадаємо, майбутня дитина стане другим для Йовович і Андерсона, які познайомилися в 2002 році на зйомках фільму "Обитель зла". У листопаді 2007 року у них народилася дочка Евер. А в серпні 2009 року Мілла і Пол одружилися.

">

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Мілла йовович переходжує термін пологів