Місяці залишилося багато, а кінець зарплати настав

доларЯ- найбільша марнотрат! Варто тільки в гаманці завестися якийсь еннойсумме грошей, як я обов`язково поспішаю її розтратити. Звичайно ж, покупаюмассу всяких потрібних речей, продуктів, але і не обходжу стороною дріб`язок: приємні дрібнички, всілякі стільниештучкі, а в магазин, що торгує косметикою, мене краще не запускати. Оставлюбольшую частину своєї зарплати. Причому егоїсткою, думаючої тільки про себе кохану, мене назвати не можна: я намагаюся нікогоне забути в своєму бажанні витратитися. Обов`язково придбаю тіні, подходящіепод плаття моїй подрузі, лосьйон для гоління, який я хотіла б чувствоватьна особі улюбленого, помаду для мами (вона без мене ніколи б собі не позволілавложіть пристойні гроші в косметику, краще ковбаси купити).
Я живу в задоволення тільки перші кілька днів після зарплати, а потомпросто виживаю: місяця залишилося дуже багато, а кінець грошей вже наступіл.В новому ж тисячолітті я хочу все-таки протриматися на плаву як можнобольше. Тому, начитавшись розумних книжок, навчають правильному распределеніюзаработанних коштів, і порадившись з фахівцем (мамою, котораяна в два рази меншу зарплату, ніж моя здатна прогодувати семьюіз трьох осіб), я прийшла до таких висновків, якими не гріх і з другімітранжірамі поділитися.

1. Необхідно строгоучітивать всі витрачені гроші. Для цього завести зошит, разлінованнуюна графи: житлово-комунальні послуги (оплата за телефон, світло, пользованіеліфтом ...), продукти харчування (що купила, скільки заплатила), я сама (вносятсярастрати на косметику, спортзал, одяг, взуття), розваги (указиваетсясумма , яку ти прогуляв в кафе, барі, ресторані), дрібниця пузата (пишеш всяких непотрібних штучках, куплених невідомо навіщо). Навіщо це потрібно? Щоб шляхом нескладних математичних обчислень з`ясувати середній процентрасхода певної грошової маси по кожній графі. А потім можна будетсмотреть, яку статтю витрат необхідно скорочувати. Крім того, тебяобязательно замучить совість, як тільки погляд зупиниться на графі "дрібнички"Мама, дійсно, була права: лучшеб ковбаси купила!

2. Планіруйзаранее все покупки. Ніколи ні в якому разі Нехода в магазин не підготувавшись. Спочатку склади повний список товарів, які необхідно придбати. Враховуй все, аж до грамів. Пиши пріблізітельнуюцену речей, вираховують середнє суму всіх покупок і бери трохи большетой цифри, що значиться в твоєму списку.
Наприклад, 500 гр. ковбаси по 70 руб / кг = 35 рублів.



Рулон туалетного паперу = 2. 50 р.
Хліб і батон = 10 руб.
Всього: 47.50
Можна сміливо класти в гаманець 60 рублів.

3. Заранеезнай вміст своєї косметички. Закінчується туш - покупайее. Не обов`язково при цьому купувати "до неї" тіні для повік, карандашдля брів, пилочку для нігтів, помаду, духі.Лучше витратитися на одну якісну річ, ніж на багато сомнітельногопроізводства. Та й у виборі туші постарайся не "шикувати": Чи не обязательнона всю зарплату купувати собі супер-дорогущую річ від "Dior" , Що не плохав застосуванні туш "Lumine", "Avon" і т.д. Купівля завжди повинна отвечатьтвоім ціновим запитам, але не варто при цьому забувати про якість, гоняясьза дешевинкою, втім, як і навпаки. Також суворо забороняється дивитися, облизуючись, на помаду ультрамодного відтінку. Дівчинка років 13-ти можетпозволіть собі нафарбувати губи зеленим кольором, ти - ні. Відповідно, тобі суворо забороняється, під страхом взагалі не пользоватьсякосметікой все життя, здобувати фарбу для губ несколькіхоттенков. За великим рахунком тобі досить двох хорошої якості помад: однією ніжного, ледь помітного кольору-другий соковитого, насиченого кольору, призначеної для виходів у світ.

Відео: It # 39; s time for women to run for office | Halla T masd ttir

4. Скаждим зарплати необхідно певну суму відкладати в непрікосновеннийзапас. Краще переводити гроші в валюту, при цьому не обязательнооткривать рахунок в банку. Можна зберігати НЗ будинку в затишному містечку, опечатаннимсемью печатками, щоб періодично не виникало бажання розтратити і етісредства. Є варіант - віддавати гроші на зберігання мамі, як я делаю.Потом випросити їх назад практично нереально, потрібна вагома причина, щоб забрати у неї свої ж зелененькі.

5. Лучшевсего економити на вартості продуктів. Мої знайомі раз - двав місяць при отриманні заробітної плати відправляються через всю Москву наоптовую продуктову базу. При цьому вони беруть з собою візок, щоб суметьвсе накупленное відвести. На базі купується 1 короб окорочковпо 29 рублів кг., В роздробі вартість кілограма становить в среднем35 руб. (Сім`я з 4-ох чоловік харчується курятиною цілих 2 місяці!), 5бутилок соняшникової олії по 20 руб. (На ринку ціна коливається від 25до 30 руб.), Макарони, борошно, цукор і т.д. Також існує маса оптовихбаз, де за низькою ціною можна придбати мило, порошок, всякі чістящіесредства. При цьому економиться пристойна сума, яка потім сміливо растрачіваетсяна гріють душу дрібнички.

6.Відразу ж, у міру надходження грошей в твій гаманець, расплатісьза користування комунальними послугами, за телефонні переговори і томуподобное. Віддай все по рахунках, тоді буде легше планувати своірасходи.

7. Якщо все-такімоі поради тобі не стали в нагоді - зміни роботу.При твоїх запитах треба отримувати пристойні гроші. А щоб зарплата билавпечатляющей, необхідно її заслужити. Для початку влаштуйся на якісь лібокурси підвищення кваліфікації (знову витрати !!!). Вклади гроші в навчання, потім твоя професія стане годувати тебе і все численне семейство.На що, на що, а на вчення грошей не шкодуй. Підходь до процесу витрати денегразумно!

Відео: Кінець світу не настав, значить буде життя!

Олена Гурова



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Місяці залишилося багато, а кінець зарплати настав