Про те, чому так важливо розмовляти один з одним

Відео: Торсунов О.Г. Як чоловік і жінка повинні говорити один з одним. Красноярськ

Спілкування - важлива складова будь-яких відносин: дружніх, професійних, сімейних. Якщо люди не вміють розмовляти один з одним, вважають за краще замовчувати назріваючі конфлікти, приховувати своє невдоволення, мовчати про бажання, то рано чи пізно вони не витримують і висловлюють накопичилася. Трапляється скандал. На користь відносинам це, звичайно, не йде. Часто ми приховуємо свої справжні думки від других половинок. Ми хочемо здаватися в їхніх очах краще, цікавіше, боїмося скривдити тих, кого любимо, чекаємо, що вони самі здогадаються про наші бажання. (Така поведінка може бути пов`язано з невпевненістю в собі. З нею потрібно боротися. Допоможе книга Рашида Кірранова "Як стати впевненим у собі за 3 місяці". замовляйте її на сайті "сонячні руки" тут) Анастасія Гай і Рашид Кірранов, наші головні фахівці з міжнародних відносин між чоловіком і жінкою, у всіх своїх статтях пишуть про те, що перша причина, що руйнує стосунки, це невміння розмовляти. Я хочу розповісти вам історію з життя на дану тему. Вона ще раз підтвердила головне правило - спілкуйтеся, і проблем в шлюбі буде менше.

Зараз в Сочі йде Олімпіада. До цієї важливої події країна готувалася сім років. Як би хто критично не ставився б до Олімпіади, але це наша ПЕРЕМОГА. Я рада, що ігри проходять у нас, і підтримую наших спортсменів.

За два роки до важливого спортивного заходу в Росії оголосили конкурс для всіх бажаючих поїхати в Сочі волонтером на час Олімпіади. Я недавно читала звіт: було подано 180 000 заявок з різних куточків країни. В результаті відібрали 25 000 чоловік. Виходить, на 1 місце претендувало 7 осіб.

Волонтер виконує певну роботу безкоштовно. За це його забезпечують житлом і харчуванням. Волонтерство поширене в європейських державах, у нас поки воно не сильно розвинене. Олімпіада стала винятком. Я навіть чула таку думку, що цей захід заклало основи волонтерства в Росії.

Але повернемося до нашої історії. Отже, два роки тому моя подруга десь в Інтернеті прочитала про набір волонтерів в Сочі. Вона загорілася ідеєю, знайшла на сайті Олімпіади анкету, заповнила її. Через пару тижнів їй подзвонили, щоб уточнити, чи дійсно це вона хоче стати волонтером ігор. Подруга підтвердила. Їй залишалося чекати співбесіди. Це може зайняти і півроку, відповіли дівчині. Вона готова, так сильно її бажання поїхати волонтером. Дівчина вже представила себе в уніформі, в Сочі, навколо спортсмени, вболівальники, все звертаються до неї за допомогою

Через три місяці після дзвінка з волонтерського центру моя подруга вийшла заміж. (До речі, зараз все більше набирають популярність одруження за кордоном. Якщо такий варіант вам теж до душі, зверніть увагу на острів Барбадос. Там проходила моя свадьба. Звіт читайте на сайті "сонячні руки" в цій статті) Чоловік їй дістався чудовий. В них все добре. Але ось тільки дівчина вирішила, поговоривши з ним, що йому ідея про волонтерство навряд чи припаде до душі. Їй потрібно буде їхати на навчання в інше місто на кілька днів, а потім і зовсім провести три місяці в Сочі. Ні, на таке він точно не піде!

Коли через пару тижнів після весілля моєї подруги подзвонили з волонтерського центру, щоб запросити на співбесіду, вона відмовилася і попросила видалити її анкету. Таке рішення далося дівчині нелегко. Чоловікові вона так нічого і не сказала.



Відео: Як навчити людей спілкуватися один з одним?

З олімпійського комітету їй дзвонили ще кілька разів, ніби давали новий шанс, адже в душі вона дуже хотіла поїхати в Сочі. Моя подруга продовжувала відмовлятися.

7 лютого 2014 року почалася Олімпіада. Чоловік моєї подруги прийшов увечері з роботи і розповів, що, виявляється, їх програміст поїхав волонтером в Сочі, ось молодець. Хлопець шкодував, що не знав про подібну програму, а то ось б вони з дружиною поїхали разом, поринули в цей світ, побачили все зсередини. Як здорово, так, люба?

Моя подруга лише кивнула головою, а потім розплакалася. Переляканий чоловік не міг зрозуміти причину її сліз. Вона мляво відповідала, що проблеми в офісі. Улюблений заспокоював і шкодував, а дівчина плакала і плакала.

Дівчина розповіла мені цю історію на днях. Зараз вона вже змирилася з тим, що власними руками зруйнувала свою мрію. Змінити ситуацію можливості немає, тому залишається тільки витягти урок. Подруга каже, що більше ніколи в житті не буде приймати рішення за іншу людину, поговоривши з ним. Адже вона без бесіди з чоловіком відмовилася від участі у волонтерській програмі, подумавши, що він точно буде проти! А виявилося, що він і сам був би радий з`їздити в Сочі.

Відео: Anastasia Svadba.com: Про що говорити, якщо говорити нема про що?

Дорогі наші читачі та читачки! Нам для того і дано мову, щоб ми спілкувалися. Не створюйте собі самі проблеми і складності, яких можна уникнути, варто тільки завести розмову. Не звинувачуйте улюблених в нерозумінні і емоційної глухоти. Знайдіть час для бесіди і спокійно обговоріть всі питання, що накопичилися. Ніколи я не чула, щоб люди розійшлися від того, що промовляють виникають складності, свої бажання, прохання. А ось навпаки, коли мовчать, таких історій дуже багато ...

Бажаю вам чути і слухати один одного! Будьте щасливі!



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Про те, чому так важливо розмовляти один з одним