Ліна мірімська: "постільних сцен руслан курик боявся більше, ніж я"

Напередодні двадцятип`ятирічного ювілею доля підготувала їй подарунок - перша в її житті головна роль в повнометражному кіно, а значить, шанс запам`ятатися широкому глядачеві. "МК-Бульвар" вирішив першим відкрити для вас майбутню зірку.
Напередодні двадцятип`ятирічного ювілею доля підготувала їй подарунок - перша в її житті головна роль в повнометражному кіно, а значить, шанс запам`ятатися широкому глядачеві. "МК-Бульвар" вирішив першим відкрити для вас майбутню зірку.

несекретних МАТЕРІАЛИ
Мірімська Ангеліна Володимирівна, актриса. Народилася 25 березня 1982 року в Сімферополі. Випускниця РАТІ (ГИТИС). Грає в трупі Театру Табакова і в МХТ ім. Чехова. Знімалася в серіалах "запасний інстинкт", "Угода", У фільмах "колір неба", "нічні сестри", "Меченосец", "ненаситні" та ін.

- Ліна, днями відбудеться прем`єра фільму "Одна любов на мільйон", І граєте ви цю саму любов разом з відомим "фабрикантом" Русланом Курик ...
- Так, причому спочатку, в сценарії, любовна лінія не була головною, але потім саме вона вийшла на перший план, затьмаривши бандитизм початку 90-х років і все інше. Моя героїня Анна - повія, а герой Руслана - хлопець, який торгує відео- і аудіопродукцією, який мріє стати музикантом.
- Яке було крутити екранний роман з Курик?
- Начебто нічого. (Посміхається.) Він боявся більше, ніж я. І добре, що зйомки постільних сцен (перші для нас обох) у нас були не відразу, а через п`ять місяців спільної роботи пліч-о-пліч на майданчику. Руслан за цей час до мене вже звик. Ми встигли порозумітися, посваритися, помиритися ...
- Ваші сцени дійсно еротичні?
- Все знято дуже делікатно. Ми не бігаємо голяка. Там навіть моєї голих грудей немає в кадрі. А ось натуральна пристрасть є.
- Його дівчина не ревнувала до вас?
- У нього немає постійної дівчини. Але в Пітері Руслана всюди долали шанувальниці: і коли знімали на натурі, і в готелі ...
- А у вас є хлопець?
- У мене теж, виходить, немає нікого.
- В одному журналі рік тому промайнуло повідомлення про те, що ваш колега по театру Денис Нікіфоров оголосив про заручини з вами, це газетна "качка"?
- Швидше за жарт. Ми з ним друзі. А в той день, на зборах трупи, я була в гарній сукні, ми все трохи випили, були веселі, і, коли нас з Денисом фотографували, він сказав, що на мені одружиться. Просто так ляпнув. Але, може бути, він і правда закоханий ...
- Мені здається, ви за характером абсолютна пацанка. Правда, жіночна. Ви з дитинства з хлопцями більше дружили або фліртували?
- А я поєднувала. Незважаючи на те що хлопці в мене завжди закохувалися: і в школі, і у дворі, вони в той же час ставилися до мене, як до одного. Я користувалася повагою навіть у початкових класах. І тоді, і зараз у мене більше друзів-чоловіків. З дівчатами мені важкувато спілкуватися. Хоча зараз поступово контакт налагоджується, виникають якісь теми для обговорення: краса, здоров`я, фітнес ... А раніше мене займали більше чоловічі ігри. Все своє дитинство я провела на дереві. Або на паркані. Або на гаражі.
- Батьки, напевно, мучилися з вами ...
- Я ухитрялася їх особливо не турбувати. Мама з татом ніколи не знали, в які халепи я потрапляла. Взагалі у мене з батьками завжди були довірчі відносини, ми обговорювали всі на світі, але, щоб їх не засмучувати, про якісь неприємні моменти мого життя я їм, природно, не повідомляла. Наприклад, одного разу я, восьмирічна, йшла по вулиці рідного Сімферополя і раптом побачила підлітка, який сидів на мотоциклі, і в мені несподівано прокинувся напад неконтрольованої агресії. Я, розбігшись, зіштовхнула його з мотоцикла і зникла. Але хлопець мене запам`ятав і потім протягом декількох тижнів ганявся за мною по місту з явною метою жорстоко помститися. Але мені вдавалося від нього вдало переховуватись.
- Ви явно любителька пригод ...
- Так, я билася дуже багато. Навіть не розумію іноді, як залишилася з зубами, з очима ... У цих боях мені допомагали основні навички самооборони. Мій тато давно захоплений східними єдиноборствами і навіть має чорний пояс по карате, по-цьому, будучи маленькою, я ходила до нього в секцію, займатися. Тривало це півтора року, максимум, але якимось ударам, правильній стійці я там все-таки навчилася.
- Які у вас були альтернативи в плані вибору спеціальності?
- У глибокому дитинстві я ходила кілька років на художню гімнастику ... Ще співала добре. У мене колоратурне сопрано. Я вміла брати якісь неймовірно високі ноти. Співачкою могла б стати, якби мною хтось став займатися, тому як я сама моторошна ледащо.
- Де ви знімаєтеся в даний момент?
- У фільмі "Хлопці з МарZа", Де граю одну з головних ролей. Зовсім недавно закінчила роботу у Микити Михалкова в "Стомлених сонцем-2", Де у мене чудовий епізод. Я хочу сказати, що Михалков - унікальний режисер, настільки уважний до акторів, люблячий їх і тим самим розкріпачує, що хочеться просто творити чудеса на майданчику ... Притому що я страшно сором`язлива і можу раптом затиснутися, нервувати, у Микити Сергійовича відчувала незвичайну легкість.
- Знаєте, якось не густо у вас з проектами. Ваші ровесники геть щосили орють в численних серіалах і ситкомах ... Ви чому відмовляєтеся?
- Я дивлюся на таку продукцію і розумію, що не хочу в цьому брати участь. І пересилювати себе просто заради заробітку не бачу сенсу. У мене достатньо грошей. Мені добре платить Табаков в театрі. А що стосується кіно, я не втрачаю надії, що буду заробляти в подальшому тільки там, де подобається. На компроміси йти не готова.
- Хочу запитати про Табакова. Ви до сих пір пишете йому листа, замість того щоб зайти в кабінет і поговорити на ту чи іншу тему віч-на-віч?
- Так. (Сміється.) Я боюся піддатися емоціям, пояснюючи, припустимо, з якихось причин не хочу брати участь у новому спектаклі. Краще я всі свої аргументи спокійно викладу на папері. Олег Павлович розуміє мої доводи, і за останній час я вже кілька разів відмовилася від постановок. Але при цьому ми віримо один в одного.
- А чому, навчаючись на курсі у Захарова, ви в результаті не виявилися в "Ленкомі"?
- Тому що вже на третьому курсі мене переманили в "табакерку". Причому не зусиллями мами, яка мене ніколи не просувала, а бажанням режисера Міндовга Карбаускіса, який захотів побачити мене в своїй постановці в Театрі Табакова, і ми з ним надзвичайно швидко знайшли спільну мову. Що ж стосується Марка Анатолійовича, то він як-то з самого початку в мене не дуже вірив ... Я актриса не в його смаку. У мене дуже легковажна зовнішність.
- Деякі наші актори мріють про всесвітню славу, ви належите до їх числа?
- Безумовно. Слава повинна бути виключно світового масштабу. Вся ця містечкова популярність якось не по мені. Мені здається, що в Росії популярність - це якась гра ... Тому цієї осені планую поїхати в Америку на рік вчити мову, щоб потім спробувати пробитися в Голлівуді.
- Явно сьогодні ви налаштовані більше на кар`єру, а не на сім`ю ...
- Так. Поки не готова до заміжжя, до дітей ... Я про це думала, тільки коли у мене не було роботи. Якщо сидиш місяць без діла і не знаєш, чим зайнятися, то з нудьги, природно, починаєш розмірковувати про власну родину, але потім, коли захоплює круговорот нових ролей, про це тут же забуваєш. До того ж мені зараз так добре, зі своїми батьками ...
- Давайте про них розповімо.
- Мама, Ольга Іванівна Блок-Мірімська, актриса, і знаменитий поет Олександр Блок доводиться їй якимось далеким родичем. А тато, Володимир Михайлович, архітектор, власник будівельної фірми. Він будує як приватні будинки, так і державні об`єкти. Наприклад, реставрував Кремль, будував храм Христа Спасителя, готель "Марріотт-Аврора" і т.д. І звичайно, ця наша нова квартира - повністю плід його фантазії. Тато в мене - герой. Якщо десь зауважує несправедливість, тут же схоплюється і готовий мало не битися.
- Зрозуміло, в кого ви така вибухова. Вас теж легко вивести з себе?
- В залежності від ситуації. Якщо мене зачеплять, я можу посваритися з кимось в черзі з застосуванням ненормативної лексики. Але сама провокувати конфлікт не буду.
- Які у вас ще недоліки?
- Можу прибрехати і не вважаю це недоліком. Чому б не пофантазувати, якщо це не на шкоду людському житті? Я не брешу нещадно, а скоріше частенько прикрашаю якісь історії, додаю деталі. Так набагато цікавіше. Так що будьте зі мною напоготові.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Ліна мірімська: "постільних сцен руслан курик боявся більше, ніж я"