Запалять в чотирнадцятий раз

Відео: ЯКИМ БУВ МИР, КОЛИ "СПАРТАК" В ОСТАННІЙ разів ставав чемпіоном

Ліз Мітчелл (Boney M) - часта гостя "Дискотеки 80-х". Фото з архіву "Авторадіо"
на "Авторадіо" повним ходом йде підготовка до головної події осені


Міжнародний музичний фестиваль "Дискотека 80-х" пройде 28 листопада в СК "Олімпійський". Уже в чотирнадцятий раз на сцену вийдуть артисти, чиї хіти знає і любить не одне покоління слухачів. Щороку спорткомплекс заповнюється під зав`язку. Чи не стане, схоже, винятком і цей.
Колбаситься на танцполі глядачі зможуть хоч весь вечір. Вперше виступить на "Дискотеці 80-х" Chris de Burgh з "The Lady In Red", Серед вітчизняних зірок - "Любе", "крематорій", "Дюна", "технологія", "Ю-Пітер" та інші. Будуть і перевірені поколіннями Boney M, Samantha Fox, Joy, C.C. Catch, Secret Service, Savage, Ricchi e Poveri.
- Дуже чекаю приїзду Savage, "дюну" хочу подивитися, - смакує зустріч з кумирами одна із слухачок "Авторадіо". - Обов`язково піду на танцпол. Енергетика божевільна, скажена. Всі співають наживо. Світло, звук - все на вищому рівні!


Інший шанувальник фестивалю радіє новій зустрічі з Ліз Мітчелл:
- Boney M запалюють так, що танцпол вибухає. Це відчуття свята, яскраві емоції, захват!
Заходи з нетерпінням чекають і самі артисти. Виконавець легендарного хіта "Words" F. R. David каже, що обожнює "Дискотеку 80-х":
- Мені подобається, що туди приходить дуже багато людей, які знають і цінують мою творчість. Я із задоволенням виконую їх улюблені пісні. Коли весь зал підспівує - це неймовірні відчуття. Напевно, я ніколи від цього не втомлюся, тому що шанувальники заряджають мене енергією.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Запалять в чотирнадцятий раз