Імена клички для бульмастифа

вибір клички імені для бульмастиф фото

На вибір клички для бульмастифа можуть впливати різні чинники, такі як темперамент собаки, її зовнішній вигляд і характер. Також важливо враховувати, ким стане вихованець, коли виросте: сторожовим псом, повноправним членом сім`ї, постійним учасником собачих виставок або цирковим артистом.

Вибираючи ім`я для своєї собаки не прагнете справити враження на оточуючих. Не варто присвоювати їй занадто довгу, химерну або важкоартикульоване кличку, яку буде складно вигукнути в екстреній ситуації. Занадто простувата кличка, якої зазвичай називають дворняг, теж навряд чи підійде вельможного вихованцеві. Ідеальним варіантом стане ім`я іноземного походження, що складається з 2-3 складів і містить дзвінкі приголосні. Такі імена нескладно вимовляти правильно і голосно з першого разу.

Сторожовим собакам, які виконують серйозну службу, таким як бульмастіфи, бажано вибирати відповідне ім`я, яке спонукає оточуючих перейнятися повагою до вашого вихованця. При цьому воно не повинно навіть віддалено нагадувати якусь команду, щоб у собаки не виникло плутанини, особливо в момент небезпеки. Не забувайте, що ця порода відноситься до числа великих, тому обрана кличка повинна підходити вихованцеві, коли той стане дорослим.

Клички для бульмастифів хлопчиків можна привласнювати орієнтуючись на забарвлення або характер вихованця. Останнім часом стало модно давати собакам іноземні імена на честь улюблених кіноакторів, відомих артистів, зірок спорту, політичних лідерів та ін. Вступати чи подібним чином - вирішувати власнику. Головне, щоб ім`я було оригінальним, звучним і підходило чистокровної собаки. Кличку для хлопчика рекомендуємо вибрати з наступного переліку:
Айк,
Аксай,
АргонБарс,
Бім,
Бархан,
барон,
Гастон,
Гордон,
Гедеон,
Джон,
Джул,
Дік,
Елор,
Еран,
Жак,
жулан,
Зевс,
зел,
Зур,
Ікар,
Иргиз,
Кларк,
Карідон,
Клод,
лорд,
Лері,
маршал,
Морган,
Наполеон,
Нерос,
Оскар,
Орест,
Річ,
Рой,
Ромід,
Ріккі,
султан,
Стаіл,



Тарзан,
Томас,
Тугрін,
Вілфред,
Унгар,
Флоренс,
Філ,
хард,
хіт,
Чарльз,
Чингіз,
Едгар,
Едвін,
Юст,
Ютон,
Юшан.



Клички для бульмастифів дівчаток обов`язково повинні бути унікальними і красивими. Для того щоб ім`я в повній мірі відповідало вподоби і темпераменту собаки, не поспішайте давати його в перший же день її появи в будинку. Почекати кілька днів - і тоді вона обов`язково проявить деякі особливості свого характеру, що допоможе вибрати їй найбільш вдале ім`я. Зі списку, розташованого нижче, можна вибрати відповідну кличку для дівчинки:
Ада,
Аза,
Альма,
Артеміда,
Бетті,
Беккі,
Бірма,
Вега,
Вірта,
Гретта,
гамма,
Джон,
Долла,
дона,
Єва,
Єгоза,
Желле,
Жузі,
Зеггі,
Зилла,
Ірма,
Ісіда,
Ізольда,
Керрі,
коду,
Лада,
Лайма,
Лорна,
Мілада,
Менді,
нарду,
норма,
Октавія,
Омма,
Орна,
Пайпер,
Педжі,
роду,
Руфіна,
Тіна,
Тума,
Флора,
Фріда,
Хільда,
Херрі,
Целле,
Цинтія,
Шарлотта,
Шорд,
Ельза,
Ельба,
Еллі,
юніта,
Ютана,
Ява,
Яніта.

Відео: Яке ім`я вибрати для кішки, кота? Що найголовніше в прізвисько кошеня?

Щоб собака якомога раніше звикла до свого імені, необхідно завжди починати своє звернення до неї саме з нього. Причому вимовляти кличку потрібно м`яко і по-доброму, одночасно пропонуючи їй ласощі. Також можна робити це під час гри або годування. Не називайте цуценя на ім`я в процесі неприємних для нього процедур, таких як обрізання кігтів або чищення вух. Через деякий час ім`я викликатиме у нього виключно позитивні спогади. Коли це станеться, сміливо починайте використовувати його при навчанні командам.

Ви не знайшли потрібної клички, тоді більше 10 000 кличок собак (імен), для собак хлопчиків і дівчаток, для великих, маленьких, середніх і інших порід собак ви знайдете в розділі клички собак імена

Відео: Ротвейлер по клички РЕМ

Читайте ще про породу собак Бульмастиф



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Імена клички для бульмастифа