Олексій ягудін показав першу коляску своєї дочки

Тетяна Тотьмяніна і Олексій Ягудін. Фото: Instagram.com/tatianatotmyanina.


Зоряні батьки купили для малятка чудо техніки, яке, на думку шанувальників, "нагадує чиюсь Ferrari".

Олімпійський чемпіон Олексій Ягудін став батьком чарівної малятка трохи більше двох тижнів тому. У нього народилася дівчинка. "На фото нас двоє! Але так-то нас вже четверо !!!!! Спасибі моїй улюбленій за двох чарівних доньок !!!!!!" (Тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені, - прим. Gurudiet.ru), - на радощах повідомив Ягудін своїм передплатникам в "Інстаграме". А днями на сторінці спортсмена з`явилося ще одне повідомлення. Олексій продемонстрував яскраво-червону коляску, в якій возять маленьку Мішель. На знімку він на прогулянці з дитиною.

Олексій Ягудін показав коляску своєї молодшої дочки. Фото: Instagram.com/alexei.yagudin.

Відео: Як вибрати коляску? - Доктор Комаровський



Олексій Ягудін показав коляску своєї молодшої дочки. Фото: Instagram.com/alexei.yagudin.

Відео: MAMALAND. Яку вибрати коляску для дитини?


"Я щасливий: нарешті-то ми визначилися ... Те, що модель 3 в одному (люлька, прогулянка і автокрісло) - окреме свято. Адже нам не доведеться витрачати час і сили на вибір кожного з цих предметів. Таня, звичайно, прийшла в захват від орнаменту з білосніжних оленів. А я вникав в технічні деталі: колеса поворотні чи ні, знімні чи чохли, чи є містка сітка внизу, наскільки легко коляска складається ", - розповів Ягудін у себе на сторінці.

Поки він хвалився новим придбанням, його дружина Тетяна не відставала від чоловіка, показавши, у що ж будуть одягати дитину. Сім`я отримала величезну кількість презентів для дитини, так що купувати довелося не так вже й багато. Тотьмяніна опублікувала знімок, на якому вона і її дочка демонструють білосніжні вбрання - маленьке плаття і комбінезон.

Тетяна Тотьмяніна показала обновки новонародженої дочки. Фото: Instagram.com/tatianatotmyanina.
Тетяна Тотьмяніна показала обновки новонародженої дочки. Фото: Instagram.com/tatianatotmyanina.

"Розбираємо з Лізою подарунки: подруга вирішила мене порадувати приданим для малятка російської марки ... Какая прелесть ці крихітні гіпюрові сукні, мереживні комбинезончики!" - розчулювалася Тетяна.

Відео: Коляска yoyo + Наш огляд Блок для новонароджених

Шанувальники оцінили вибір і Олексія, і його дружини. "Вам все це дуже йде", "Нагадує чиюсь Ferrari ...", "Господарський, Олексій!", - хвалили кумира шанувальники. "Яка краса-ці дівчата! Скоро ще одна принцеса з`явитися! Щастя вам і всій вашій родині", - прокоментували передплатниці Тетяни.

">

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Олексій ягудін показав першу коляску своєї дочки