Марина ким: "по-корейськи я вмію тільки лаятися"

Вона повинна була стати гімнасткою або балериною

Батьки віддали Марину Кім спочатку в секцію художньої гімнастики, а потім - в хореографічний гурток: хіба можна було не стати доньці балериною з такою правильною фігурою? Але дівчинка вибрала для себе іншу дорогу і всім видам мистецтва воліла телебачення. Зараз батьки за неї дуже раді. Щовечора вони можуть споглядати свою дитину у вечірньому випуску "вістей" і отримувати задоволення від екранного спілкування з дочкою.
Батьки віддали Марину Кім спочатку в секцію художньої гімнастики, а потім - в хореографічний гурток: хіба можна було не стати доньці балериною з такою правильною фігурою? Але дівчинка вибрала для себе іншу дорогу і всім видам мистецтва воліла телебачення. Зараз батьки за неї дуже раді. Щовечора вони можуть споглядати свою дитину у вечірньому випуску "вістей" і отримувати задоволення від екранного спілкування з дочкою.

несекретних МАТЕРІАЛИ

Марина Кім народилася в Санкт-Петербурзі в радянській інтернаціональній родині.

Її батько - російський кореєць, мама - росіянка. Батьки і старший брат Марини до цих пір живуть в Санкт-Петербурзі і дуже люблять своє місто. І тільки Марина зважилася переїхати в Москву.

- Марина, так чому ж з вас свого часу не вийшло балерини?

- Напевно, тому що я не дуже цього хотіла. Це були дитячі мрії, а в дорослому житті з`явилися вже інші пріоритети. До того ж таких вже видатних балетних даних у мене не було. Довгий час я займалася в хореографічному гуртку, але в Вагановського училище навіть не намагалася вчинити. Розуміла відразу - шансів у мене немає. Але це навіть добре, що дитячі мрії втілюються не завжди. Це дає можливість зосередитися на виконанні дорослих бажань.

- У дорослому житті ви повинні були стати дипломатичним працівником. Але і тут доля зробила різкий поворот.

- Так. Спочатку я вчилася на дипломатичного працівника в Санкт-Петербурзі, потім обстановка змінилася - я виявилася в Москві і перевелася в МДІМВ, який і закінчила. П`ять років навчання в такому суворому і досить закритому закладі дали про себе знати: мені захотілося життя, захотілося якогось драйву. Я розуміла, що йти за драйвом потрібно не в МЗС, і захопилася телебаченням. Але в дипломатію для себе дорогу до сих пір не закрила.

- З чого почалася ваша кар`єра на телебаченні?

- Коли я вчилася на п`ятому курсі МГИМО, подруга мені розповіла, що в Москві є курси телеведучих. Я подумала: "Як цікаво!". Це не було схоже ні на філософію, ні на політологію, ні на мови. На п`ятому курсі всі намагаються визначитися, куди йти після інституту. У мене була практика в Раді Федерації, але з`явилося телебачення, і воно моментально мене захопило, так що зупинитися було вже неможливо.

- Тобто все почалося з курсів?

- Так, я закінчила курси телеведучих при Інституті підвищення кваліфікації працівників радіо і телебачення. Там чудова школа і чудова викладачка Макарова Світлана Корнеліевна. Це видатний на телебаченні чоловік, яка успішно виховала цілу плеяду телевізійних ведучих. Поспілкувавшись з нею, я зрозуміла, що хочу займатися.

- Після курсів ви почали працювати на каналі РБК.

- Причому в самій вузькоспеціалізованої програмі, яка називалася "ринки": Ми оглядали те, що відбувається на фондових майданчиках по всьому світу. У свій перший ефір я робила аналіз ринку японських акцій: на тлі японського прапора із захватом розповідала, що відбувається з індексом Ніккей і як себе почувають акції компаній "Міцубісі", "Мізухо Банку" і "Міцуї". Ефір був прямий, до того ж я працювала без суфлера. Не відриваючи очей від камери, я повинна була боковим зором побачити на моніторі, що відбувається з котируваннями на ринку, і тут же видати цю інформацію в ефір.

- У вас були якісь знання з економіки? З ходу освоїтися з такою інформацією непросто.

- Певний багаж у мене був і від Петербурзького університету, і від МДІМВ, але спеціальних знань не було. Коли я прийшла в програму "ринки" і мене запитали, що таке "індекс РТС" і "індекс ММВБ", Я була в легкій паніці. Пояснити, як це все працює, які куди входять компанії і якими там торгують акціями, за рублі або долари, я не могла. Але досить швидко втягнулася і почала розуміти, що до чого.



- Перший ефір в "вістях" пам`ятаєте?

- Звичайно. Це було як насувається катастрофа. (Сміється.) Ти чуєш, що починається "шапка", Моментально стають вологими долоні, кудись пропадає голос, але ти розумієш, що повинна впоратися з хвилюванням, зібратися, привітатися з глядачами і вимовити своє ім`я: "Привіт, в студії Марина Кім, в ефірі - "вести". Мій перший ефір транслювався на Далекий Схід, і на те, щоб привітатися, мені знадобилося секунд п`ять-десять. Потім вже стало легше, але я все одно плуталася в іменах і назвах: в країні якраз підбивали підсумки виборів, я плуталася в назвах партій і цифрах, але десь до середини випуску опанувала себе і почала вимовляти те, що потрібно. таке "бойове хрещення" повинен пройти кожен. Більше року я працювала одна, а з цього телевізійного сезону ми стали вести вечірні "вести" в парі з Ернестом Мацкявічюс.

- Ернест напевно став для вас підмогою?

- Ернест став мені і підмогою, і вчителем. Він надзвичайно тактовний і терплячий партнер, ми з ним перебуваємо на абсолютно різних професійних рівнях - у нього є чому повчитися і він вміє навчити.

- Що кажуть батьки про вашу роботу на ТБ?

- Батьки дуже задоволені. Для них кожен мій ефір - як концертний виступ. Коли я дзвоню мамі і кажу: "Привіт як справи?", вона запитує: "Ну як, Марін, сьогодні виступала?" (Сміється.) Звичайно, їм дуже приємно. Ті новини, які вони і так кожен день дивляться, вони мають можливість отримувати від близького і рідного їм людини.

- Мені здається, у вас повинна бути дуже цікава сім`я. Адже ваші мама і тато - з різних країн.

- Так. Я виросла в радянській інтернаціональній родині. Батько - російський кореєць, народився недалеко від Нальчика, в Кабардино-Балкарії. Мама у мене з Прибалтики. Вона народилася в сім`ї російських військових, які жили в місті Лієпаї, в Латвії. Обидва були молоді, приїхали поступати в Ленінград в будівельний інститут, щоб проектувати дороги і мости в нашому місті. Вчилися на одному факультеті і довчилися до того, що створили сім`ю. Спочатку з`явився мій брат, а потім вже і я. Сім`я досі живе в Петербурзі, все шалено люблять Пітер, і ніхто з них в Москву переїжджати не хоче, крім мене.

- Наскільки сильні у вас в родині національні традиції?

- Прибалтійські в меншій мірі, тому що моя мама все-таки народилася в російській родині, а ось корейські - звичайно. Мій тато - сьома дитина в родині, так що у мене величезна кількість двоюрідних сестер і братів, у них у всіх уже є діти, і я шалено щаслива, що у мене таке велике корейське сімейство.
Ми відзначаємо деякі корейські свята. Наприклад, корейці обов`язково святкують рік з дня народження дитини. На великому столі перед ним виставляють символічні предмети, які визначають подальшу долю малюка. Квасоля - це хвороби, рис - здоров`я, фрукти - достаток в сім`ї. До чого дитина потягнеться, такий і буде у нього життя. Крім того, у нас вдома дуже популярна корейська кухня: ми їмо кимчи (корейська маринована капуста. - "МКБ"), Робимо Кукса і корейську моркву.

- Тобто, якщо вас попросити приготувати щось корейське, ви з цим справитеся?



- Із задоволенням. Моя улюблена страва - це Кукса: суп з локшини з додаванням безлічі інгредієнтів. Замішується практично всі, що є в будинку, - м`ясо, кимчи, морквина - і додається в дуже гарячий наваристий бульйон з локшиною. Дуже смачно, всім раджу. На всі свята у нас в родині завжди була на столі каганець Кукса. До речі, в Південній Кореї назва цієї страви звучить як куксу.

- Ви говорите по-корейськи?

- У мене були спроби вчити корейський в Петербурзькому університеті - я ходила на курси на східний факультет. Але часу на навчання, як завжди, не було, і я вивчила тільки алфавіт. А говорити так і не навчилася: в моєму багажі буквально кілька фраз. У родині по-корейськи говорили бабуся з дідусем, але мова у них був інший - зовсім не той, на якому спілкуються зараз в Південній Кореї. Але в сім`ї у нас якісь слівця досі прослизають. Наприклад, дідусь завжди лаявся тільки по-корейськи.

- Тобто ази ви отримали?

- Так, такі слова я вивчила. (Сміється.)

- Марина, чим ви займаєтеся на вільної тижня?

- Найчастіше їду в Петербург, щоб побачити рідних. Якщо не виходить - просто використовую цей час, щоб відновитися. Тому що провідні повинні не тільки добре говорити, писати і знімати, а й добре виглядати. Для цього нам дається така індульгенція у вигляді вільного тижня.

- На особисте життя часу залишається?

- Особисте життя є, але поки нічого цікавого на цю тему я розповісти не можу. Це не предмет обговорення.

- Чим захоплюєтесь крім роботи?

- Найбільшим захопленням залишається балет. Коли є час, я з задоволенням відвідую заходи в Великому театрі. Дуже хочу сходити на реставрацію балету "Коппелія" в постановці Маріуса Петіпа. А коли приїжджаю до Петербурга, намагаюся організувати свій приїзд так, щоб потрапити в Маріїнський театр. Він, звичайно, мені ближче і рідніше. Серед захоплень я б назвала книги і кулінарію - люблю готувати, і, до речі, не тільки корейську кухню. У мене все в ходу - і шарлотка, і борщ, і пельмені.

- З вашої балетної фігурою легко можете собі щось дозволити?

- Я собі все дозволяю, і на моїй фігурі нічого не відбивається. Дякувати батькам.

ДО РЕЧІ

Марина Кім два рази була в Південній Кореї, де брала участь у з`їзді "майбутні лідери", Організованому південно-корейським урядом. Там вона вперше відчула себе справжньою кореянкою. А ось в Росії Марина відчуває себе російської.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Марина ким: "по-корейськи я вмію тільки лаятися"