Хід конем

Відео: Три богатиря: Хід конем

Зірки естради пересіли на коней





Одинадцятій годині ранку. Цирк на проспекті Вернадського. Звучить весела музика, біля арени копошаться люди, в самому манежі репетирують гімнастичний номер, а в залі сидять ранні глядачі. Всю цю гучну, але по-домашньому теплу атмосферу час від часу перериває жіночий вереск. Це репетирує свій номер співачка Катя Лель. У неї є всього дві години, щоб відчути себе справжньою цирковою артисткою.

Відео: Хід конем. 1962 HD 1080 p..avi

Одинадцятій годині ранку. Цирк на проспекті Вернадського. Звучить весела музика, біля арени копошаться люди, в самому манежі репетирують гімнастичний номер, а в залі сидять ранні глядачі. Всю цю гучну, але по-домашньому теплу атмосферу час від часу перериває жіночий вереск. Це репетирує свій номер співачка Катя Лель. У неї є всього дві години, щоб відчути себе справжньою цирковою артисткою.


Кожен день, починаючи з червня в цирк званий в народі новим, як на роботу приїжджають музиканти. Тут регулярно бувають Аніта Цой, Володимир Пресняков, Олег Газманов, Варвара, Катя Лель, Лоліта. Ні, це не новомодне захоплення, а звичайна підготовка до шоу “Всі зірки в цирку”. Вірніше - незвичайна. Тому що більшість з цих артистів вперше в житті виконуватимуть трюкові номери і таким своєрідним чином привітають цирк на проспекті Вернадського з 35-річним ювілеєм.

Відео: "Хід конем" російською мовою ."хід конем" Орисі тілінде

“Я не сяду на коня!” - заявила Катя Лель організаторам шоу. Справа в тому, що зі співачкою недавно сталася неприємна історія в Африці: “У нас була екскурсія. Всім в нашій групі дісталися нормальні коні, а мені - ні. Ми їхали по вузькій стежині, по обидва боки якої росли величезні кактуси. І хоча мого коня вів провідник, їй щось не сподобалося: вона почала вставати на диби. І коли я зависла над цими величезними голками, то закричала, щоб мене скоріше з неї зняли. Тому я якось побоююся займатися чимось небезпечним і страшним”. Але Дарина Костюк, режисер-постановник всього дійства, вмовила Катю хоча б підійти до білого довгоногому красеню. А вже через хвилину співачка сиділа верхи і виїжджала на арену під свій хіт “Мусі пусі”. Відрепетирувати номер, в якому на арені крім співачки будуть ще п`ять коней, Лель піднялася на високу естраду. Тут артистці належало пройти ще одне випробування: погойдатися на полотняних гойдалках на досить значній висоті вже під іншу свою пісню “Відлітай”. Ось тут-то Катя вдосталь і повізжать, коли її стали акуратно розгойдувати. “Я так хвилювалася перед репетицією, - поділилася з “МК-Бульваром” Лель, - що не спала всю ніч. Але мені так сподобалося, просто якісь божевільні враження. Я з дитинства дуже люблю цирк. А тут і сама вийшла на арену”.

На наступний день на Вернадського приїхали відразу два виконавця - Варвара та Володимир Пресняков. Вони точно так само, як і інші музиканти, репетирували по кілька номерів на різні хіти. Варвара під композицію “Відпусти, річка” виїхала, як справжня Крімхільда, на коні і під бій барабанів. “Я, звичайно, можу трошки поскакати, - розповіла співачка. - Але якогось особливого досвіду у мене немає. Вперше я сіла на коня під час зйомок кліпу на цю пісню. Мені дали один урок - і я поїхала. Чесно скажу, це не так страшно, як було на верблюдах в Марокко. На мій верблюду прив`язали ще одного, і ми вже пішли в піски, коли ці двоє вирішили між собою посваритися. Почали посмішка, в результаті - сіли на землю, а на мої команди ніяк не реагували”. Співачка ще готує номер з мавпочками і жонглерами. А ось Пресняков вирішив, як він висловився сам, поекстремальнічать і спробував виробляти кульбіти в повітрі. “Мені подобається все, що пов`язане з цирком, - міркував після польотів Володимир. - Я ж справжній цирковий дитина. батьки з “самоцвітами” дуже часто в цирках виступали. Мені було років сім, і я бродив за лаштунками. Одного разу мене трохи ведмідь не задер. А іншим разом мене знайшли сплячим в клітці з левеням, який вирішив мене батькам не віддавати. Я до сих пір дитина, але ж у всіх дітей відсутній страх”.

Відео: Хід конем +1962 комедія & Бережи свою зірку тисячу дев`ятсот сімдесят п`ять

16 вересня в цирку на проспекті Вернадського буде показано перше шоу “Всі зірки в цирку”, В якому буде багато сюрпризів, поздоровлень з ювілеєм і барвистих номерів.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!