Зайва вага - не перешкода для занять йогою

Відео: ЇЖА ПЕРЕД ТРЕНУВАННЯМ. За якийсь час до тренування можна їсти

27-річна Джессамін Стенлі з Північної Кароліни кидає виклик упередженим уявленням про те, як має виглядати тіло йога. Бікрам-йогою дівчина зайнялася в 2011 році, просто купивши абонемент на сайті знижок. Через кілька років вона стала сертифікованим інструктором йоги і на її Instagram підписано понад 55000 чоловік!
Дівчина не соромиться викладати фотографії в відкритому спортивному одязі. "Ми живемо в суспільстві, яке змушує нас думати, що бути повним - неправильно і всі будуть витріщатися на тебе"
"Наше суспільство інакше сприймає всіх, чиє тіло відрізняється від моделей, розрекламованих в західних ЗМІ"

"Єдине, що ви можете контролювати - свою реакцію на таку увагу"

"Я проводжу 3 заняття на тиждень, а трохи пізніше буду влаштовувати класи кожні вихідні в різних містах"



"Я завжди говорю людям (особливо жінкам), щоб вони перестали посилати негативну енергію в свої тіла і думки"

"Саме ця негативна енергія породжує всі проблеми в вашому організмі"

"Єдина людина, яка відповідальна за ваш життєвий досвід - це ви самі"

На думку дівчини, звична для всіх фігура йога - щось страшне. Такий інструктор створить неправильне уявлення про йогу в учнів. Вся суть цієї практики полягає в усуненні тих складових нашого життя, які шикувалися роками і заважали, тобто головне завдання - звільнити самого себе, а не просто мати струнке тіло.





"Чи не тіло стоїть на вашому шляху, а ви самі!"


Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » Зайва вага - не перешкода для занять йогою