5 Вагомих причин зайнятися фізичними вправами

Зміст
5 Вагомих причин зайнятися Фізичними Вправами
сторінка 2

Через фізичні вправи, хочете ви того чи ні, ви пізнаєте ці закони розвитку, ви починаєте розуміти багато з того, що раніше було для вас загадкою або ви не сприймали це усвідомлено.

Ви чіткіше усвідомите необхідність послідовних зусиль для досягнення успіху в будь-якій області-ви розумієте, що швидкі результати можливі тільки на стероїдах, які, проте, приносять шкоду в більш тривалій перспективі-ви пізнаєте секрети успіху.

4. Ви або йдете в гору, або спускаєтеся вниз

Відео: 5 причин зайнятися спортом

Людина схильна згадувати все найкраще, його пам`ять чіпляється за ці моменти. Можливо, у мене це почуття надмірно розвинене, але мені неприємно усвідомлювати, що з часом, я втрачаю частину своїх здібностей. Я сприймаю це як процес розпаду, але ж я ще не дійшов до вершини (мені 27 років), а це означає, що у всіх областях мої показники повинні тільки поліпшуватися…

Саме тому я постійно займаюся іноземними мовами, я ними користуюся і хочу зберегти цю здатність і в майбутньому. Саме тому з кожним роком я хочу ставати сильнішими, по крайней мере, не здавати колишні позиції.

Ти молодий, поки ти відчуваєш, що ти розвиваєшся у всіх областях, коли твої сили міцніють, коли ти стаєш мудрішим, коли ти знаходиш нові здібності - ти ростеш. Я впевнений, що наша підсвідомість бачить цю межу дуже чітко.

Якщо вчора я міг підтягтися 16 разів, а по закінченні декількох років ця цифра знизилася до 10, то моя підсвідомість отримує чіткий сигнал - процес зростання припинений, йдемо на спад. Я не хочу подавати такі сигнали своїй підсвідомості, а Ви?

Ось сигнал, який я хочу йому повідомити: "Показники в нормі і стабільні, є можливість до зростання. Починаємо процес поступового поліпшення показників".

5. Здоров`я - як завжди, то, що ми отримуємо даром при народженні, цінується нами всього менше.

Відео: ТОП - 5 причин, чому потрібно займатися спортом

Однак, як тільки ми це втрачаємо, тут вже ми й усвідомлюємо всю цінність втраченого…

Серед ваших життєвих цілей (записаних на папері або в файлі на комп`ютері) повинна бути рядок - підтримка ідеального здоров`я.

Переглядаючи свої цілі, ви будете постійно наражатися на думку, і ви повинні розуміти, що її пріоритет повинен бути дуже високим.

Головне, не забувати, що цілі записуються для того, здійснювати необхідні дій. Дійте ж.

Відео: 10 причин займатися спортом!

Отже, кінець статті…нехай мій мозок відпочине, пора навантажити м`язи.

Балезін Дмитро






" Перед. - Слід.

Відео: 5 причин через які люди кидають тренування | Антон Кучумів | 100-денний воркаут - День 34




Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
» » 5 Вагомих причин зайнятися фізичними вправами